Dołącz do Drużyny Dobra i pomóż podopiecznym DPS

Dołącz do Drużyny Dobra i pomóż podopiecznym DPS

Małgorzata Adamczak Burmistrz Śmigla wspólnie ze Stowarzyszeniem Aktywny Samorząd zachęcają do udziału w akcji "Aktywna Pomoc" polegającej na wykonaniu ulubionej aktywności fizycznej osiągając 4 000 kroków lub wykonania dystansu 3 km w terminie 01.12.2023 r – 18.12.2023 r.

Koszt opłaty startowej wynosi 50,00 zł, a zysk z zebranych opłat startowych przeznaczony zostanie na zakup prezentów świątecznych dla podopiecznych Domów Pomocy Społecznej w Jarogniewicach i Mościszkach (powiat kościański).

„Aktywność fizyczna w zabieganych czasach i zabieganym okresie przedświątecznym może okazać się ratunkiem dla zdrowia. Bardzo ważne jest złapać dystans i zadbać o „czystą głowę”, dlatego gorąco zachęcam wszystkich, aby w natłoku codziennych obowiązków znaleźć czas i pokonać 3 kilometry albo 4 000 kroków. Pozwoli to nie tylko zachować dystans do codziennych trudności, ale przede wszystkim przyniesie pomoc drugiemu człowiekowi. Zysk z  akcji AKTYWNA POMOC bowiem przeznaczony zostanie na prezenty dla podopiecznych DPS-ów z powiatu kościańskiego” – Małgorzata Adamczak Burmistrz Śmigla.

Stwórzmy razem Drużynę Dobra! Wrzucajcie swoje aktywności na Social Media, zachęcajcie do tego innych i oznaczajcie hasztagiem #AktywnaDruzyna

 

Zasady zawodów - https://aktywny.smigiel.pl/Zasady.html

Regulamin zawodów - https://aktywny.smigiel.pl/Regulamin_3f6.html

ZAPISY - https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8854