Bieg Przedszkolaka

Lista startowa

Młodsza grupa przedszkolaków 3 - letnich  – dystans  ok 50 m ­(na murawie)

Dziewczynki:

  1. Czarnecka Alicja (Śmigiel)
  2. Filipiak Milena
  3. Sobierajska Martyna (Żegrówko)
  4. Wira Helenka (Nietążkowo)

Chłopcy:

  1. Czarnecki Filip (Stare Szczepankowo)
  2. Wojtkowiak Tomasz (Stare Bojanowo)

 

Młodsza grupa przedszkolaków 4 - letnich  – dystans  ok 100 m (na murawie) ­

 

Dziewczynki:

  1. Cielińska Matylda (Śmigiel)
  2. Ciesielska Zofia (Śmigiel)
  3. Gruszko Aleksandra (Śmigiel)
  4. Hamrol Zuzanna (Żegrówko)
  5. Headley Maya (Śmigiel)
  6. Hoffman Maja
  7. Łęczyńska Iga (Śmigiel)
  8. Markowska Dobrochna (Bronikowo)
  9. Molenda Alicja (Śmigiel)
  10. Pelec Alicja (Nowa Wieś)
  11. Skoracka Lena (Bielawy)
  12. Sobol Helena (Czacz)
  13. Sołtysiak Dominika (Śmigiel)
  14. Sterna Magdalena (Nietążkowo)
  15. Świniarska Oliwia (Nietążkowo)
  16. Wasielewska Dagmara (Nowa Wieś)
  17. Wira Hanna (Nietążkowo)
  18. Wojtaszek Matylda (Śmigiel)

Chłopcy:

  1. Białas Damian (Śmigiel)
  2. Bossy Alan (Śmigiel)
  3. Czarnecki Jakub (Stare Szczepankowo)
  4. Grzesiewicz Karol (Śmigiel)
  5. Hertmanowski Szymon (Śmigiel)
  6. Łączny Nikodem (Przysieka Polska)
  7. Michalski Igor (Śmigiel)
  8. Mituła Stanisław (Nietążkowo)
  9. Nadolny Franciszek (Czacz)
  10. Wasielewski Antoni (Nowa Wieś)
  11. Włodarczak Tomasz (Śmigiel)
  12. Zborowski Alan (Żegrówko)
  13. Ziegler Jakub (Żegrówko)

 

Starsza grupa przedszkolaków  5-letnich – dystans  ok 300 m ­(na bieżni)

Dziewczynki:

  1. Adamczak Apolonia (Nowa Wieś)
  2. Bukowska Agatka (Nietążkowo)
  3. Górska Hanna (Śmigiel)
  4. Gruszko Agnieszka (Śmigiel)
  5. Jankowska Inga (Poladowo)
  6. Józefczak Olga (Morownica)
  7. Józefczak Amelia (Morownica)
  8. Junik Lena (Śmigiel)
  9. Jurga Marcelina (Śmigiel)
  10. Kaczmarek Nikola (Śmigiel)
  11. Karpińska Roksana (Śmigiel)
  12. Kaźmierczak Oliwia (Koszanowo )
  13. Kubiak Sara (Śmigiel)
  14. Łupicka Marietta (Śmigiel)
  15. Pohl Marcelina (Śmigiel)
  16. Samol Michalina (Śmigiel)
  17. Sarbinowska Klara (Smigiel)
  18. Szulc Lena (Śmigiel)
  19. Tomowiak Alicja
  20. Werner Zuzanna (ŚMIGIEL)
  21. Zborowska Oliwia (Żegrówko)
  22. Żak Alicja (Koszanowo)

Chłopcy:

  1. Ambrowczyk Kamil (Śmigiel)
  2. Balcerzak Marcel (Żegrówko)
  3. Dolczewski Tomasz (Koszanowo)
  4. Domagała Igor (Czacz)
  5. Habernik Bartosz (Żegrówko)
  6. Hetmański Igor (Śmigiel)
  7. Jaśkowiak Jakub (Śmigiel)
  8. Jaśkowiak Wojciech (Śmigiel)
  9. Kaźmierczak Stanisław (Nietążkowo)
  10. Konopiński Bartosz (Czacz)
  11. Lemański Damian (Śmigiel)
  12. Leśniczak Antoni (Śmigiel)
  13. Linka Sebastian (Śmigiel)
  14. Linka Szymon (Śmigiel)
  15. Masłowski Jakub
  16. Mendyka Filip (Śmigiel)
  17. Pryfer Marcel (Nowa Wieś)
  18. Pogorzelski Stefan (Śmigiel)
  19. Skrobała Adrian (Koszanowo)
  20. Skrzypczak Henryk (Śmigiel)
  21. Szulc Tomasz (Śmigiel)
  22. Szuster Bartosz (Śmigiel)
  23. Tomaszewski Konstanty (Śmigiel)
  24. Tomczak Tymoteusz (Śmigiel)
  25. Wojciechowski Kacper (Śmigiel)
  26. Wronka Igor (Żegrówko)
  27. Zamelczyk Błażej (Żegrówko)
  28. Zandecki Ksawery (Śmigiel)

 

Starsza grupa przedszkolaków  6-letnich – dystans  ok 400 m ­(na bieżni)

Dziewczynki:

  1. Chudak Oliwia (Śmigiel)
  2. Hamrol Jagoda (Żegrówko)
  3. Filipiak Martyna
  4. Kasperska Martyna (Śmigiel)
  5. Klemenska Emilia (Śmigiel)
  6. Kuśnierek Olga (Żegrowko)
  7. Landzwojczak Helena (Śmigiel)
  8. Łupicka Iga (Nowa Wieś)
  9. Paszkiewicz Olga
  10. Pawlicka Marlena (Śmigiel)
  11. Pelec Helena (Nowa Wieś)
  12. Piekarska Zofia (Śmigiel)
  13. Skałecka Lena (Śmigiel)
  14. Szulc Amelia (Śmigiel)
  15. Włodarczak Zofia (Śmigiel)

Chłopcy:

  1. Brzozowski Franciszek (Śmigiel)
  2. Ciesielski Ignacy (Śmigiel)
  3. Dolczewski Piotr (Koszanowo)
  4. Drożdżyński Jakub (Śmigiel)
  5. Karolczak Miłosz (Śmigiel)
  6. Kasperski Olivier (Śmigiel)
  7. Kaźmierczak Kacper (Śmigiel)
  8. Kozak Bartek (Śmigiel)
  9. Leśniczak Jan (Śmigiel)
  10. Łączny Oliwier (Śmigiel)
  11. Łączny Hubert (Przysieka Polska)
  12. Maćkowiak Oktawian (Nietążkowo)
  13. Michalski Aleksander (Śmigiel)
  14. Pelec Olaf (Śmigiel)
  15. Prajs Ksawery (Śmigiel)
  16. Primel Rafał (Śmigiel)
  17. Rudawski Piotr (Nietążkowo)
  18. Suszka Krystian (Nowa Wieś)
  19. Sworacki Krzysztof (Śmigiel)
  20. Tęgi Filip (Wydorowo)
  21. Wower Bartosz (Morownica)
  22. Zalisz Fabian (Żegrówko)
  23. Zalisz Sebastian (Żegrówko)

 

Starsza grupa przedszkolaków  7-letnich – dystans  ok 400 m ­(na bieżni)

Dziewczynki:

  1. Balcerzak Sandra (Żegrówko)
  2. Górska Weronika (Śmigiel)
  3. Jaśkowiak Wiktoria (Śmigiel)
  4. Kachnic Zuzanna (Nietążkowo)
  5. Kraczewska Roxana (Śmigiel)
  6. Mituła Natalia (Nietążkowo)
  7. Pelec Zosia (Żegrówko)
  8. Psiuk Liwia (Bruszczewo)
  9. Sobierajska Joanna (Żegrówko)
  10. Sterna Anna (Nietążkowo)
  11. Swędrowska Oliwia (Koszanowo)
  12. Szymkowiak Nadia (Bielawy)
  13. Wieczorek Antonia (Śmigiel)
  14. Zalisz Nikola (Żegrówko)
  15. Zamelczyk Irmina (Żegrówko)
  16. Zeiske Anna (Żegrówko)

Chłopcy:

  1. Bossy Marcel (Śmigiel)
  2. Buliński Karol (Śmigiel)
  3. Chomski Ksawery (Nowa Wieś)
  4. Łęczyński Tymoteusz (Śmigiel)
  5. Konopiński Jakub (Czacz)
  6. Szlafka Brayan (Zegrówko)
  7. Wojtkowiak Filip (Stare Bojanowo)