I etap Powstańczych Biegów Przełajowych (Czempiń)

Lista startowa

1.       Dudziak Bartosz (Stare Oborzyska)

2.       Adamczak Arkadiusz (Leszno)

3.       Adamczak Paulina (Nowa Wieś)

4.       Andrzejewska Dorota (Czempiń)

5.       Andrzejewski Jakub (Czempiń)

6.       Bajer Tomasz (Czempiń)

7.       Bajer Przemysław (Czempiń)

8.       Bajstok Adrian (Czempiń)

9.       Baranowska Monika  (Kościan)

10.   Biernacki Rafal (Koscian

11.   Borowiak Tomasz (Krzywiń)

12.   Ceglarek Tomasz  (Wolsztyn)

13.   Ciesielski Andrzej (Śmigiel)

14.   Dębowski Wiktor (Czempiń)

15.   Domagała Tadeusz (Kościan)

16.   Drapała Marcin (Kościan)

17.   Duda Paweł (Kiekrz)

18.   Duszyński Tomasz (Nowa Wieś)

19.   Edyta Edyta (Kościan)

20.   Fechner Przemysław (Kościan)

21.   Florek Błażena (Sierniki)

22.   Gendera Katarzyna (Gostyń)

23.   Giers Robert (Nowy Lubosz)

24.   Glapiak Damian (Bucz)

25.   Glapiak Marcin (Leszno)

26.   Gościański Mateusz (Pudliszki)

27.   Grypczyński Robert (Swarzędz)

28.   Grząślewicz Beata (Kościan)

29.   Grześkowiak Szymon (Czempiń)

30.   Hahuła Agnieszka (Nowy Lubosz)

31.   Hetman Wojciech (Darnowo)

32.   Itkowiak Robert (Czempiń)

33.   Jankowski Krystian (Łagiewniki)

34.   Janowicz Wojciech (Rydzyna)

35.   Jarosińska Barbara (Śmigiel)

36.   Jurga Marcin (Śmigiel)

37.   Kaczmarek Hanna (Czempiń)

38.   Kaczmarek Sławomir (Kościan)

39.   Kaczmarek Mirosław (Kościan)

40.   Kaczmarek Przemysław (Racot)

41.   Kaniuk Sławomir (Grodzisk Wielkopolski)

42.   Kaptur Danuta (Czempiń)

43.   Kaptur Wojciech (Czempiń)

44.   Kasperski Robert (Kościan)

45.   Kościański Robert (Kościan)

46.   Kotlarska Magdalena (Stary Widzim)

47.   Kotlarski Marcin (Stary Widzim)

48.   Kowalczyk Dawid (Ponin)

49.   Kozak Krzysztof (Śmigiel)

50.   Krause Dawid (Leszno)

51.   Krylle Krzysztof (Kościan)

52.   Krzyżyński Szymon  (Krzywiń)

53.   Kubicki Piotr (Kościan)

54.   Kucharski Sebastian (Bonikowo)

55.   Langner Patrycja (Stare Bojanowo)

56.   Lisiecka Izabela (Czempiń)

57.   Ludwiczak Stanisław (Śmigiel)

58.   Ludwiczak Krzysztof (Kościan)

59.   Łączny Paweł (Czempiń)

60.   Maik Małgorzata (Jarogniewice)

61.   Malkiewicz Jacek (Wielichowo)

62.   Marciniak Maria (Śmigiel)

63.   Marciniak Irmina (Śmigiel)

64.   Mastyk  Mirosław  (Poznań)

65.   Miaskowski Dawid (Leszno)

66.   Michalak Kazimierz (Czempiń)

67.   Michalak Jakub (Czempiń)

68.   Michalska Alicja (Bruszczewo)

69.   Michalski Marian (Bruszczewo)

70.   Mikołajczak Konrad  (Racot)

71.   Musiał Tomasz (Dąbcze)

72.   Nawrocka Bernadeta (Turew)

73.   Nędza Rafał (Kościan)

74.   Nowacki Kamil (Piechanin)

75.   Nowak Katarzyna (Czacz)

76.   Nowak Łukasz (Stęszew)

77.   Oczkowska Paulina (Kościan)

78.   Oczkowski Jakub (Kościan)

79.   Oleksy Beata (Kościan)

80.   Pawlak Monika (Kościan)

81.   Pelec Albert (Nowa Wieś)

82.   Piechowiak Paweł (Kościan)

83.   Pietruszka Katarzyna (Wolsztyn)

84.   Pietruszka Marcin (Wolsztyn)

85.   Piotrowicz Hubert (Czempin)

86.   Ratajczak Kazimierz (Kościan)

87.   Ratajczak Hubert  (Śmigiel)

88.   Rogacki Hubert (Oborzyska Stare)

89.   Rybczyński Sebastian (Śmigiel)

90.   Sieroń Kamil (Nowy Tomyśl)

91.   Sikora Piotr (Kiełczewo)

92.   Siuda Marek (Luboń)

93.   Skrzypczak Marian (Pianowo)

94.   Sobczyk Krystian (Osiek)

95.   Spychała Łukasz (Nowy Tomyśl)

96.   Stach Sara (Kościan)

97.   Stefaniak Dariusz (Racot)

98.   Styziński Radosław (Śmigiel)

99.   Szkudlarek Michał (Przysieka Polska)

100.                       Sztul Łukasz (Kościan)

101.                       Szuster Katarzyna (Śmigiel)

102.                       Szymanowski Krzysztof (Kościan)

103.                       Szymański Hubert (Srocko Wielkie)

104.                       Ślęczkowski Krzysztof (Czempiń)

105.                       Śliwczyński Marcin (Śmigiel)

106.                       Śliwczyński Damian (Śmigiel)

107.                       Tomaszyk Milena (Wonieść)

108.                       Toś Przemysław (Kościan)

109.                       Turek Magdalena (Czempiń)

110.                       Warda Dawid (Suchy Las)

111.                       Wasiołka Szymon (Leszno)

112.                       Wikierski Łukasz (Poznań)

113.                       Wiśniewski Tomasz (Czempiń)

114.                       Wojciechowski Przemysław (Czempiń)

115.                       Wojciechowski Adrian (Kościan)

116.                       Wojciechowski Dariusz (Śmigiel)

117.                       Wojtaszek Agnieszka (Kościan)

118.                       Zamelek Katarzyna (Leszno)

119.                       Zielińska Martyna (Leszno)

120.                       Złotkowski Łukasz (Stare Bojanowo)